Агенции за работа в Лондон

date_range Thursday, 17 March , 2016 person_outline BG Media London bookmark_border Етикети ,
equalizer 4627 Прегледаcomment Коментари

london (3)

Агенции с положителни отзиви, предлагащи целогодишна работа

СТРОИТЕЛСТВО

Abbey House Services Ltd., тел. 01757211313, www.abbeyhouseservices.co.uk

Bespoke Recruitment, тел. 02033900500 (Лондон), www.bespoke-recruitment.co.uk

Extraman Recruitmentтел. 02076097769, www.extramanrecruitment.co.uk

Onsite Recruitment Solutions, тел. 08450703883, www.onsiterecruitmentsolutions.com

Meridian Business Support, тел. 02088438189, www.meridianbs.co.uk

Search Consultancy Ltd, тел. 01293848116 (Кърсти Конлън), www.searchconsultancy.co.uk

Workmates Ltd., тел. 02072462500, www.workmates.co.uk

Ship Shape Resources, тел. 02077065260, www.shipshaperesources.com

O’Neill & Brennan, тел. 01707648880, www.oneillandbrennan.com

GM Recruitment, тел. 02082464270, www.gmrecruitment.co.uk

Four Site Contract Services Ltd, тел. 01932856657, www.foursitelondon.com

The Shore Group, тел. 02078698350 (Лондон), www.theshoregroup.co.uk

Site Labour Solutions Ltd., тел. 01959 576555, моб. 07720 684161, www.slsl.uk.com

LGB, тел. 02076097769

Fomac Construction, тел. 02089614004, www.fomac.co.uk

FastTrack Management Services, тел. 08450658888, www.ftrack.co.uk

Trades & Labour UK Ltd, тел. 01932267000, www.tradesandlabour.net

TOK Construction Ltd, тел. 02086849090, 02086847171, www.tokconstruction.co.uk/da/100046

One Way Resourcing, тел. 02380715426, 08455197842, www.onewayresourcing.co.uk

Workstream, тел. 01280848888, www.workstream.co.uk

Qualified Labour Supply Ltd, тел. 02079875253

Resourcing Group, тел. 01217131555, 07595116714 (Рей Бъртън) www.resourcinggroup.co.uk

Options Resourcing, тел. 02076212200 (Лондон), www.optionsresourcing.com

Protech Site Services Ltd, тел. 02083871540, www.protechsiteservices.com

Tradeline Recruitment, тел. 01234332960, www.tradelinerecruitment.co.uk

J&M Recruitment Services Ltd, тел. 01268778488, www.jmrecruitmentservices.com

Express Group, тел. 02084604664, www.expressgroupuk.com

Apex Resources Ltd, тел. 02087327300 (Лондон), www.apexresources.net

Harper Construction Recruitment, тел. 01934823530, www.harpercr.co.uk/contact.html

Munnelly Support Services, тел. 08450758484, 02085 156852, www.munnellys.com

3D Personnel, тел. 02030868999, www.3dpersonnel.com

McGinley Support Services, тел. 08007836854, www.mcginley.co.uk

Setsquare Recruitment, тел. 02086802222 (Лондон), www.setsquare.uk.com

Blueprint Recruitment, тел. 02392603030, www.blueprintrecruit.com

Optima Site Solutions Ltd, тел. 02030360552, www.optimasitesolutions.com

Professional Construction Recruitment Ltd, тел. 01252330090, www.pcrnet.co.uk

Dutton International, тел. 02085916300, 02083050705, www.duttoninternational.com

Speedy Contractors, тел. 020889710401

Alandale Logistics Ltd, тел. 02070050050, www.alandaleuk.com

Prompt Distribution, тел. 02083732508

РАБОТА В МЕТРОТО

FastTrack Management Services, тел. 08450658888, www.ftrack.co.uk

AGS Recruitment, тел. 01273690059, http://www.agsrecruitment.co.uk/

РАБОТА В ХОТЕЛИ И РЕСТОРАНТИ

Neway International, тел. 02083814997, www.newayresources.com

Select Hospitality, тел. 02074006016 (Лондон), http://www.selecthospitality.co.uk/

KMS UK Ltd., тел. 02078211500, http://www.kmsuk.net/bg/

Express Group, тел. 02084604664, www.expressgroupuk.com

РАБОТА В ХРАНИТЕЛНАТА ИНДУСТРИЯ

Focus Management Consultants Ltd, тел. 01625560778, http://www.focusmanagement.co.uk

Jarvis Johnson (осигурява временна работа), тел. 08443351869,http://www.jarvisjohnson.co.uk/

ИНЖЕНЕРНА РАБОТА

Personnel Selection, тел. 01273 205281 (Брайтън), 01252716881 (Фарнъм), 01483765544 (Уокинг), www.personnelselection.co.uk

Protech Site Services Ltd, тел. 02083871540, www.protechsiteservices.com

ПОЧИСТВАНЕ НА КЪЩИ, ОФИСИ И СГРАДИ

Ariston Cleaning, тел. 02074031842, моб. 07733882934, krasidelcheva@aol.com

Perfect Clean, тел. 02070998271, 08001957848, www.perfectclean.co.uk

Dustbusters Ltd., тел. 02087480098, www.dustbusterscleaninguk.co.uk

Expert Home, моб. 07780121007, www.experthomeandofficeservices.co.uk

Any Clean Ltd., тел. 02085931317, 08001951215, www.anyclean.co.uk

Top Cleaners, тел. 02073455017, 08000517626, www.topcleaners.co.uk

Cleaning Gurus Ltd., тел. 02086612121, моб. 07979335263

РАБОТА С ДЕЦА (NURSERY)

Orion Recruitment Specialists, тел. 02084324514, www.orionrs.co.uk

ГЛЕДАНЕ НА ДЕЦА

Little Ones, тел. 02075803113, www.littleoneslondon.co.uk

ЗДРАВНИ ГРИЖИ

Orion Recruitment Specialists, тел. 02084324514, www.orionrs.co.uk

ШОФИРАНЕ И ЛОГИСТИКА

J&M Recruitment Services Ltd, тел. 01268778488, www.jmrecruitmentservices.com

Apex Resources Ltd, тел. 02087327300 (Лондон), www.apexresources.net

ОХРАНА НА ОБЕКТИ

Astarea Security, тел. 08454742843 (необходими документи – жълта или синя карта, завършен курс за охрана, First Aid Certificate, свидетелство за съдимост)

РАБОТА В СКЛАДОВЕ

Extraman Recruitmentтел. 02076097769, www.extramanrecruitment.co.uk

На повечето места ще поискат от вас: добър (или поне приемлив) английски език, жълтаили синя карта, паспорт, национален осигурителен номер, CSCS карта, данъчен номер (UTR) и банкова сметка. Успех !

Коментирай с Фейсбук